Gimnazjum nr 1 im. Roberta Schumana ;o

Strona Gimnazjum nr 1 im. Roberta Schumna w Warszawie. Zawiera wszystkie informacje o gimnazjum, jego sprawach codziennych, aktualności, archiwum i . wiele więcej. Przeznaczona jest dla uczniów, rodziców nauczycieli i każdego, kto chce ją zobaczyć. o

This web page gimnazjum1.net currently has a traffic ranking of zero (the lower the more users). We have audited six pages inside the site gimnazjum1.net and found forty websites referencing gimnazjum1.net. I found two contacts and locations for gimnazjum1.net to help you reach them. This web page gimnazjum1.net has been on the internet for nine hundred and forty-four weeks, seven days, nineteen hours, and thirty-one minutes.
Locations
Online Since
Mar 2006

GIMNAZJUM1.NET RANKINGS

This web page gimnazjum1.net has seen diverging levels of traffic for the whole of the year.
Traffic for gimnazjum1.net

Traffic ranking (by month) for gimnazjum1.net

Traffic ranking by day of the week for gimnazjum1.net

GIMNAZJUM1.NET HISTORY

This web page gimnazjum1.net was created on March 27, 2006. It was last updated on the date of March 05, 2014. It will expire on March 27, 2015. It is currently nine hundred and forty-four weeks, seven days, nineteen hours, and thirty-one minutes old.
REGISTERED
UPDATED
EXPIRED

BUSINESS AGE

YEARS
MONTHS
DAYS

Angielski.gimnazjum1.net

Język angielski w Gimnazjum nr 1. Powrót do strony głównej szkoły. Witamy Was na stronie języka angielskiego przygotowanej z myślą o naszych uczniach i kandydatach. Dla stworzenia uczniom okazji do bezpośredniego komunikowania się w języku angielskim, poznania historii, geografii, kultury i obyczajów Wielkiej Brytanii organizujemy tygodniowe wycieczki do Londynu.

Niemiecki w Gimnazjum1

Język Niemiecki w Gimnazjum nr 1. Witamy Was na stronie języka niemieckiego przygotowanej z myślą o naszych uczniach i kandydatach. Repetytorium języka niemieckiego, gramatyka Aha.

Projekty - Gimnazjum nr 1

To serwis prezentujący opisy projektów edukacyjnych, które będą realizowane w naszym gimnazjum. W miarę potrzeb są możliwości umieszczania w serwisie materiałów pomocniczych i wyników pracy uczniów przy projektach. W menu bocznym zostały umieszczone przedmioty i dziedziny, którym projekty są podporządkowane. Po wejściu na te strony można zapoznać się z ich opisami. Powrót do strony głównej gimnazjum.

Kursy hiszpańskiego - Instytut Cervantesa w Warszawie. Kursy języka hiszpańskiego i kultura hiszpańska w Warszawie.

T 48 22 501 39 00. F 48 22 501 39 13. Witamy w Instytucie Cervantesa w Warszawie. Kursy języka hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży.

WHAT DOES GIMNAZJUM1.NET LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gimnazjum1.net Mobile Screenshot of gimnazjum1.net Tablet Screenshot of gimnazjum1.net

Gimnazjum nr 1 im. R. Schumana

Andrzej Szymczak dmrx010000057094

ul. Tyniecka 25

Warszawa, 02-615

Agnat Sp z o.o.

Andrzej Gostomczyk

Gostomczyk

Bydgoszcz, 85-022

GIMNAZJUM1.NET HOST

Our web crawlers detected that the main page on gimnazjum1.net took one thousand two hundred and forty-six milliseconds to come up. Our web crawlers could not find a SSL certificate, so therefore we consider gimnazjum1.net not secure.

NAME SERVERS

ns1.netart.pl
ns2.netart.pl

Gimnazjum nr 1 im. Roberta Schumana ;o

This web page gimnazjum1.net had the following on the web page, "Oferty, przetargi, konkursy." Our analyzers saw that the website said " Aby dzieci nie musiały nosić podręczników do szkoły." The Website also said " Porozumienie w sprawie wzajemnej uznawalności wyników sprawdzianu uzdolnień. Kto Cię będzie uczył? Dodatkowe informacje o uczniu. Do rodziców uczniów przyjętych do klas I w roku szkolnym 2015 2016. Został wstawiony aktualny dokument - SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW. Dla klas II i III. Kandydaci do gimnazjum - składanie świadectw." The website's header had edukacja as the most important optimized keyword. It is followed by gimnazjum, Gimnazjum nr 1, and Gimnazjum nr 1 im. Roberta Schumana which isn't as highly ranked as edukacja. The next words gimnazjum1.net used was Robert Schuman. Schuman was included but could not be seen by search engines.

GIMNAZJUM nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Targu

Gimnazjum nr 2 w Nowym Targu. Egzamin gimnazjalny - część hu. Egzamin gimnazjalny - część ma. Egzamin gimnazjalny - język ob. Uroczysta akademia z okazji ro. Wycieczka uczniów klas 3 do Oś. Dzień wolny od zajęć dydaktycz. REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W NOWYM TARGU.

Gimnazjum nr 1 w Nysie

2 Warszawskiej Dywizji Zmechanizowanej J. Informacje o realizacji programu e-Szkoła. Informacje o realizacji projektu Drogowskazy. Informacje o realizacji programu e-Akademia Przyszłości. Aby zdobywać wielkość, człowiek musi tworzyć a nie odtwarzać! Aktualności - oddziały gimnazjalne. Nasza szkoła uczestniczy w projekcie Karta Szkolna, realizowanym przez Bank Zachodni WBK S.

Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Reszlu

Integracja - razem silni w Polsce i w Niemczech. W ramach wymiany integracyjnej mieszkańców Gmin Partnerskich Reszla Asbeck i Legden, duża grupa uczniów i nauczycieli Gimnazjum nr 1 w Reszlu udała w do Asbeck. OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO MEMORY MASTER EDYCJA WIOSENNA 2017. Tel 89 755 00 37.

Główna - Gimnazjum nr 1 w Świdniku

Im Jana Pawła II w Świdniku. Wymagania edukacyjne z wychowania fizycznego. Wymagania edukacyjne z języka polskiego. Wymagania edukacyjne z języka niemieckiego.

Gimnazjum nr 1 im. Lotnictwa Polskiego w Turku

Marzec to czas finałów wojewódzkich konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Jak co roku po najwyższe laury sięgnęli gimnazjaliści Szkoły Podstawowej nr 5.